INTER TOOLS EcoPro HSS Spiraalboor DIN338 Step-point TiNtip 3-schacht 2mm
A65748357
Type: 11.434
HSS (M2/DMo5)
Bij uitstek geschikt voor ongelegeerd en gelegeerd staal =600 N/mm²
TiN gecoat
Bij uitstek geschikt voor ongelegeerd en gelegeerd staal 600 - 850 N/mm²
DIN 338
Bij uitstek geschikt voor gelegeerd staal 850 - 1000 N/mm²
Type N, standaard spiraaluitvoering
Beperkt geschikt voor roestvaststaal, =850 N/mm²
met drie platte vlakken =3 mm
Beperkt geschikt voor grijs gietijzer GG HB<260
Step-point vanaf Ø 3 mm
Beperkt geschikt voor smeedbaar en nodulair gietijzer HB<260
Kruisaanslijping vanaf Ø 3 mm
Beperkt geschikt voor gietaluminium Si 10 - 24%
Tophoek 118°
Beperkt geschikt voor koper en koperlegeringen
eerste keus voor handboormachine
Beperkt geschikt voor duroplastic en thermoplastic
ECO PRO, industrie kwaliteit
De International Tools ECO PRO HSS Spiraalboor DIN 338 is ideaal voor het nauwkeurig bewerken van plaatmateriaal. De TiN-coating verhoogt de duurzaamheid. De kruisaanslijping zorgt voor optimale centrering, terwijl de step-point resulteert in ronde en braamvrije gaten. De 118° tophoek verbetert de precisie. De drievlaks schacht (vanaf 4 mm) voorkomt slippen in de boorkop. Betrouwbaar en voordelig voor professionele resultaten.
Zeer geschikt voor plaatstaal (≤2mm) en profielen, daarnaast boort hij moeiteloos ronde, braamarme gaten in hout en kunststof, ongeacht de dikte. Maakt boren onder een hoek mogelijk en slipt niet dankzij de 3-vlaks schacht.
Lees meer
Zeer geschikt voor plaatstaal (≤2mm) en profielen, daarnaast boort hij moeiteloos ronde, braamarme gaten in hout en kunststof, ongeacht de dikte. Maakt boren onder een hoek mogelijk en slipt niet dankzij de 3-vlaks schacht.
Productvideo's
- Eigenschappen fabrikant
- Eigenschappen
- Omschrijving
- Documenten
- Certificaten
- Handleidingen
- Tekeningen
- Deeplink
- Extra informatie
- Videos